Little Empire

Little Empire 1.5.1

Doskonała gra MMO na Android

Zalety

  • Dobra grafika
  • Rozbudowany świat
  • Dobry tutorial i system podpowiedzi

Wady

  • Monotonna muzyka
  • Trudno grać bez kupna MOJO

Doskonały
9

Little Empire to darmowa gra MMO na telefony z systemem Android. Wyróżnia się świetną grafiką, rozbudowanym światem oraz ciekawym podejściem do trybu walki. Little Empire to zgrabne połączenie gier spod znaku Tower Defence oraz RTS.

Twoim głównym zadaniem w Little Empire jest rozbudowa miasta oraz jego obrona przed różnej maści wrogami. Aby rozbudowywać miasto, należy pokonywać kolejne questy oraz zbierać surowce - złoto oraz kryształy. Trzecim niezbędnym surowcem jest tzw. MOJO, które można zakupić za realne pieniądze. Jak nie trudno jest się domyślić gra bez zakupu wspomnianego "surowca" jest możliwa, ale dłuży się strasznie i przypomina bardziej grę w szachy niż RPG...

Po przekraczaniu kolejnych poziomów rozwoju odblokowujemy coraz to nowe budynki i jednostki. Możemy wybrać sobie bohatera i nim zarządzać, podobnie jak w kultowym Heroes Of Might and Magic. Może on posiadać magiczne moce, korzystać z artefaktów oraz brać udział w bitwach. Jeśli chodzi o tryb walki to przypomina on połączenie Plants vs. Zombies oraz wspomniane już Heroes Of Might and Magic. Nasze wojsko należy ustawić w taki sposób, aby nie tylko obronić się, ale i przedrzeć się pod obóz wroga i tam go atakować.

Ponieważ gra może wydawać się skomplikowana, na samym początku autorzy postarali się o bardzo krótki, ale treściwy tutorial. Do wszystkich questów dodany jest także krótki komentarz, który ułatwi ich wykonanie. Wprowadzenie do gry jest więc krótkie, ale bardzo skuteczne.

Little Empire to bardzo dobra gra. Pozwala na współzawodnictwo graczy z dosłownie całego świata. Jeśli lubisz wymagające gry MMO, koniecznie sprawdź Little Empire.

Najczęściej pobierane Strategiczne na android

Więcej
Little Empire

Download

Little Empire 1.5.1

Opinie użytkowników o Little Empire